Fleshlight - GO Torque
Fleshlight - GO Torque
€ 54,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze GO Torque masturbator van Fleshlight is perfect voor op reis dankzij zijn compacte formaat. De GO Ice Torque masturbator is transparant en heeft een realistische anus opening. Het discrete design lijkt op een zaklamp waardoor je hem eenvoudig overal kunt opbergen. De binnenzijde is voorzien van talloze noppen en dankzij het SuperSkin materiaal geniet je van een levensechte ervaring. Reinig de uitneembare sleeve na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner. Laat de sleeve eerst goed drogen alvorens je hem terug plaatst in de behuizing. Gebruik een Fleshlight onderhoudspoeder voor een optimale bescherming van het materiaal.Specificaties
| Artikelnummer | FL810476019723 |
| Gewicht | 566 g |
| Merk | Fleshlight |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 810476019723 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 16.00 cm |
| Lengte | 17.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Opening | Anus |
| Stimulatie type | Penis |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer



