Flamingo Kunstleren Strap-On Harnas
€ 57,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Dit mooie strap-on-harnas is gemaakt van kunstleer en afgewerkt met speelse roze randjes. Het harnas is volledig verstelbaar met gespjes op de heupen en bandjes aan de achterkant en geschikt voor een maximale heupomtrek van 109 cm. Hij is voorzien van zacht materiaal aan de binnenkant zodat hij comfortabel zit. De achterkant is volledig open zodat alles goed bereikbaar blijft. Het harnas is geschikt voor verschillende dildo's met een maximale diameter van 4.1 cm.Specificaties
| Artikelnummer | AE570 |
| Gewicht | 321 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Merk | Strap U |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Afmeting verpakking | 29.00x15.00x9.0 cm |
| Materiaal | Metaal Kunstleer |
| Ean code | 848518020604 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Lengte | 109.00 cm |
| Maximale diameter | 4.20 cm |
| Flexibel | |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Verstelbare bandjes | |
| Geschikt voor maten | S M L XL |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Voorbinddildo's Strapon Harnas
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Voorbinddildo's Strapon Harnas
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Dildo's
- Voor Koppels Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Strap U

