Fire Dragon Red Scaly Dildo
€ 78,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Verken de diepten van je fantasieën met deze Fire Dragon dildo. Het heeft drakenschubben, een schubachtige textuur en een S-vorm, die allemaal bijdragen aan zijn unieke en krachtige karakter. Dankzij de zuignapbasis kun je hem handsfree gebruiken of combineren met een harnas. Het is gemaakt van hoogwaardige siliconen zonder ftalaten, wat het onderhoud en schoonmaken gemakkelijk maakt. Gebruik het alleen met glijmiddel op waterbasis. Na gebruik spoel je het af met warm water en milde zeep of toy cleaner, en bewaar je het op een koele en donkere plaats.Specificaties
| Artikelnummer | AH043 |
| Gewicht | 150 g |
| Kleur | Zwart Rood |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina G-spot |
| Merk | Creature Cocks |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 15x15x10 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 848518048721 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 5.10 cm |
| Invoerdiepte | 17.70 cm |
| Lengte | 21.10 cm |
| Maximale diameter | 6.30 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Dildo's met zuignap
- Erotische Dames
- Merken
- Creature Cocks








