FeelzToys - Mister Bunny Mini Vibrator - Zwart
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Maak kennis met Mister Bunny, deze schattige mini vibrator past perfect in de palm van de hand. Klein van stuk maar onderschat zijn krachtige vibraties niet! Het zachte siliconen ontwerp is voorzien van 10 heerlijke standen en werkt op 1 AAA-batterij (niet inbegrepen). Perfect voor een spannend voorspel of de ultieme climax. Mister Bunny wordt geleverd met 2 siliconen opzetstukjes waardoor je kunt kiezen welke stimulatie je voorkeur heeft. Waterproof en eenvoudig in gebruik, ontdekt het zelf!Specificaties
| Artikelnummer | E30579 |
| Gewicht | 242 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Feelztoys |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 13.50 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Soort mini vibrator | Set |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Pulsatie | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Erotische Dames
- Merken


