Fancy Clam G-Spot Vibrator
€ 32,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Fancy Clam is een unieke G-spot mini vibrator met een afstandsbediening. Het heeft 30 verschillende vibratiefuncties en is gemakkelijk te gebruiken. De Fancy Clam heeft de vorm van een oester en stimuleert hiermee de hele vagina. Na gebruik is de Fancy Clam eenvoudig schoon te maken met wat toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BI-014368W-3 |
| Gewicht | 119 g |
| Bediening | Pushbutton Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 16x12x8.5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6959532317626 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 8.00 cm |
| Maximale diameter | 2.90 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 30 |
| Breedte | 12.50 cm |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar | |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | AAA Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love







