Extreme Sling And Swing Seksschommel
€ 786,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
Verwachte levertijd 2-5 werkdagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Willen jullie meer spanning in jullie seksleven? Ga dan voor deze seksschommel! In deze schommel kun je jouw partner helemaal vastbinden. Ook kun je er eventueel boeien en touwen aan bevestigen. De schommel is eenvoudig te monteren, verstelbaar en hij is voorzien van een hoofdkussen met voering. Hang de schommel eenvoudig op aan de bijgeleverde standaard en bind je partner vast. Nu heb jij de volledige controle in handen!Specificaties
| Artikelnummer | AF463 |
| Gewicht | 26400 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Merk | Strict |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 25x15x10 cm |
| Materiaal | Metaal Leer |
| Ean code | 848518028174 |
| Lengte | 175.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Breedte | 205.00 cm |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Hoogte | 204.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys Sex Schommels
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys Sex Schommels
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Koppel Toys
- Voor Koppels Sextoys Koppel Toys Sex Schommels
- Erotische Dames
- Merken
- Strict









