Extreme Siliconen Anaalplug - 60 cm
€ 78,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Test je grenzen en geniet van deze extreme anaalplug! Hoeveel centimeter kun jij aan? Deze plug is gemaakt van super zacht, lichaamsveilig siliconen. Je brengt hem gemakkelijk in door de taps toelopende punt. Dankzij de krachtige zuignap plaats je de plug op elk glad en plat oppervlak, perfect voor in de badkamer of tegen een spiegel. Let op: Gebruik een glijmiddel op waterbasis voor deze anaalplug. Maak hem na gebruik eenvoudig weer schoon met lauwwarm water en een antibacteriële zeep, of gebruik een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | AG513-Large |
| Gewicht | 816 g |
| Kleur | Zwart |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Hosed |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 60x5x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 848518039019 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Zeer groot | |
| Minimale diameter | 1.50 cm |
| Invoerdiepte | 55.90 cm |
| Lengte | 61.00 cm |
| Maximale diameter | 4.60 cm |
| Zuignap | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Hosed





