Evolved - Velvet Hammer Clitoris Vibrator - Paars
€ 48,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze multifunctionele vibrator biedt krachtige interne en externe stimulatie tegelijkertijd met twee verschillende vormen. De lange schacht heeft een stotende en bonzende motor voor een hectische massage, terwijl de streepvormige voeler intens trilt. Beide motoren werken onvermoeibaar voor buitengewone stimulatie, zelfs onder water, omdat hij 100% waterdicht is.Specificaties
| Artikelnummer | GX-RS-8935-2 |
| Gewicht | 318 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Merk | Gender X |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 25x15x10 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 844477018935 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Invoerdiepte | 10.20 cm |
| Lengte | 13.60 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 4.10 cm |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Gender X











