Evolved - Under The Radar Panty Vibrator - Roze
€ 39,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze op afstand bestuurbare panty vibrator is veelzijdig en discreet. Hij kan eenvoudig worden bevestigd aan elk materiaal met behulp van een magnetische cirkel. Ervaar 9 snelheden van vibrerend genot met zijn strakke en gebogen design. Gemaakt van zacht siliconenmateriaal, stimuleert het je meest gevoelige plekjes met twee erotische bobbels. Het speeltje en de afstandsbediening zijn eenvoudig te bedienen voor handsfree of langeafstandsspel. Het is waterdicht en gemakkelijk schoon te maken met toyycleaner en lauwwarm water.Specificaties
| Artikelnummer | GX-RS-9093-2 |
| Gewicht | 145 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Wit Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Vagina |
| Merk | Gender X |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 10x10x5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 844477019093 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Lengte | 8.30 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 9 |
| Breedte | 4.90 cm |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | C Batterij |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Bereik afstandsbediening | 101 cm |
| Hoofdcategorie | Sexy Lingerie & Kleding |
Shop meer
- Lingerie & Kleding
- Lingerie & Kleding Lingerie Dames
- Lingerie & Kleding Lingerie Dames Vibrerende Slipjes
- Erotische Dames












