Evolved - The Sergeant Prostaat Vibrator
€ 42,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze hardwerkende Sergeant staat garant voor heerlijke prostaat stimulatie. De 2 krachtige motoren zijn geplaatst in de basis en in de top van de vibrator en leveren 10 vibratiesnelheden en patronen samen. De flexibele schacht beweegt mee met je lichaam en is gemaakt van zacht siliconen. De meegeleverde afstandsbediening heeft een bereik van maar liefst 7,5 tot 10 meter en werkt op 1 CR2032 batterij (inclusief). De Sergeant is volledig waterproof en oplaadbaar met de USB-kabel. Dompel de afstandsbediening niet onder water.Specificaties
| Artikelnummer | ZE-RS-3045-2 |
| Gewicht | 341 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Groen |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Zero Tolerance |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 20x15x10 cm |
| Ean code | 844477023045 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 7.50 cm |
| Lengte | 9.80 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb en batterijen |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators Prostaat Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Zero Tolerance









