Evolved - Tap and Trust Vibrator - Lichtblauw
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Omarm de curves! De Tap and Thrust vibrator heeft alles in huis voor een heerlijke stimulatie van de G-spot en clitoris. De 2 motoren bieden elk maar liefst 7 vibratiestanden en zijn eenvoudig te bedienen met de push buttons. De vibrator is dankzij zijn waterdichte siliconen design ook de perfecte metgezel in bad of onder de douche. Laad de Tap and Thrust na gebruik eenvoudig op met de meegeleverde USB-kabel en reinig met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | EN-RS-9222-2 |
| Gewicht | 431 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Blauw |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Evolved Novelties |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 21x14x6 cm |
| Ean code | 844477019222 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 14.00 cm |
| Lengte | 17.00 cm |
| Maximale diameter | 5.30 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 14 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Stimulatie type | Vibratie Stoten/Pulseren Tappen |
| Pulsatie | |
| Favoriet van | Emmely |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Favoriet van...
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators Rabbit Vibrator
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Evolved Novelties
- Wishlist van Emmely
- Sale








