Evolved - Squeeze Play met Riley Reid
€ 89,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Haal het maximale uit je speeltijd met onze krachtige masturbator! Het beschikt over zeven snelheden voor zuigkracht en vibratie, ergonomische grepen en een zachte, rekbare TPE huls voor een soepele ervaring. Inclusief erotisch geluid van Riley Reid en koptelefoon voor meer intimiteit, en ook een gratis film voor een sensationele visuele ervaring! Gemakkelijk schoon te maken en klaar voor gebruik.Specificaties
| Artikelnummer | ZE-RS-9369-2 |
| Gewicht | 978 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Zero Tolerance |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 42.164x35.56x38 cm |
| Materiaal | ABS TPE |
| Ean code | 844477019369 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Invoerdiepte | 8.50 cm |
| Lengte | 30.40 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 14 |
| Breedte | 8.70 cm |
| Opening | Neutraal |
| Interne structuur | Glad |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Stimulatie type | Vibratie Zuiging |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Automatische Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- Zero Tolerance










