Evolved - Shiny Galaxy Glazen Dildo
€ 24,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ontdek het genot van een elegante kristallen dildo. Een glad en soepel oppervlak, niet-poreus en zeer hygiënisch. Geniet van het gestructureerde design met je favoriete glijmiddel. Probeer het gebogen uiteinde met een bolle kop of de driedubbele met een puntige tip. De dildo is ook perfect voor Temperature Play. Reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | GX-GL-1065-2 |
| Gewicht | 218 g |
| Kleur | Transparant |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina G-spot |
| Merk | Gender X |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 36.83x21.0058x2 cm |
| Materiaal | Glas |
| Ean code | 844477021065 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Lengte | 18.50 cm |
| Maximale diameter | 3.10 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Breedte | 3.10 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Glazen Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Gender X






