Evolved - Riley Reid Masturbator
€ 14,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Realistische Riley Reid Masturbator laat al jouw fantasieën tot leven komen! De vagina ingang is voorzien van stimulerende ribbels en noppen voor een heerlijke penisstimulatie. Het ergonomische handvat geeft jou de controle. Je ontvangt daarnaast een speciale code om 4 uur gratis films te downloaden van Riley Reid voor de ultieme realistische ervaring. Gemaakt van zacht, elastisch TPE wat eenvoudig is te reinigen met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | ZE-MS-1202-2 |
| Gewicht | 332 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Zero Tolerance |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 844477011202 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Lengte | 13.30 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Binnendiameter | 6.30 cm cm |
| Opening | Vagina |
| Interne structuur | Ribbels |
| Interne lengte | 8.20 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Kunstvagina
- Erotische Dames
- Merken
- Zero Tolerance










