Evolved - Pretty In Pink Bullet Vibrator
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Pretty in Pink Vibrator is perfect voor een heerlijke gerichte stimulatie. Kies jouw favoriet uit 7 standen met 1 druk op de knop, zelfs in bad, want de vibrator is geheel waterproof. Het materiaal is gemaakt van siliconen wat comfortabel aanvoelt op de huid. Dankzij zijn compacte formaat is de vibrator ook perfect voor onderweg. De Pretty in Pink is oplaadbaar met de meegeleverde USB-kabel en eenvoudig te reinigen met lauwwarm water en een toycleaner.
Specificaties
| Artikelnummer | EN-RS-0014-2 |
| Gewicht | 54 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Evolved Novelties |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 16.00x12.00x4.0 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 844477010014 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 8.60 cm |
| Maximale diameter | 2.30 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 7 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel (220v) |
| Soort mini vibrator | Bullet |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Mini Vibrators Bullet Vibrator
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Mini Vibrators Bullet Vibrator
- Erotische Dames
- Merken
- Evolved Novelties
- Sale



