Evolved - Power House Vibrator - Zwart
€ 42,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Een krachtige en veelzijdige vibrator met 12 snelheden en pulsaties om te genieten waar je maar wilt. Gemaakt van zacht en flexibel siliconen, kun je het binnen of buiten het water gebruiken. Laad het op met USB om altijd klaar en tevreden te zijn.Specificaties
| Artikelnummer | GX-RS-8980-2 |
| Gewicht | 298 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Anus Vagina G-spot |
| Merk | Gender X |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 45.72x26.416x37 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 844477018980 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 16.50 cm |
| Lengte | 21.60 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 12 |
| Breedte | 7.40 cm |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Gender X







