Evolved Novelties - The Urge - Zwart
€ 42,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De zachte en soepele ingang van The Urge gaat over in een strakke maar meegaande interne kralenkamer die je omhult terwijl je speelt. Geniet van een stevige grip dankzij de getextureerde, taps toelopende behuizing, zodat je volledig kunt ontspannen bij elke beweging. De dop en de binnenhuls zijn afneembaar en dus makkelijk schoon te maken met lauwwarm water en een toycleaner.
Specificaties
| Artikelnummer | PB-MS-4615-2 |
| Gewicht | 771 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Waterproof | |
| Invoerdiepte | 18.40 cm |
| Maximale diameter | 2.70 cm |
| Breedte | 8.60 cm |
| Opening | Neutraal |
| Interne structuur | Noppen |
| Hoogte | 22.10 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- Playboy





















