Evolved Novelties - Jewels Plug - Glas
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Jewels Plug is een prachtig en stimulerende buttplug. De bolvormige druppelvorm zorgt voor een heerlijk gevoel van volheid, terwijl de taps toelopende punt het inbrengen gemakkelijk en comfortabel maakt. Gemaakt van lichaamsveilig borosilicaatglas, schittert deze buttplug met een kristalachtige iriserende afwerking en de uitlopende veiligheidsbasis heeft het bekende Rabbit ontwerp. Ook geschikt voor temperatuurspel door simpelweg de buttplugvoor gebruik in warm of koel water te dompelen. Maak na gebruik eenvoudig schoon met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | PB-GL-4233-2 |
| Gewicht | 204 g |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 7.00 cm |
| Maximale diameter | 3.40 cm |
| Ce keurmerk | |
| Breedte | 4.40 cm |
| Hoogte | 8.50 cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Glazen Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Playboy









