Evolved Novelties - Bitty Bunny - Paars
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Al het vermogen en design van een full-size Rabbit Vibrator verpakt in het kleine formaat van de Bitty Bunny. Dit superflexibele miniwonder heeft een zacht gebogen hoofdschacht die is ontworpen om gemakkelijk het G-punt te bereiken, met een geribbelde kop voor extra stimulatie. De gevleugelde externe stimulator trilt synchroon met de hoofdschacht en heeft een getextureerde rand voor nauwkeurige clitorale stimulatie. Maak na gebruik eenvoudig schoon met lauwwarm water en een toyclenaer.
Specificaties
| Artikelnummer | PB-RS-4288-2 |
| Gewicht | 207 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 9.50 cm |
| Lengte | 14.70 cm |
| Maximale diameter | 2.90 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 7 |
| Breedte | 2.70 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Soort mini vibrator | Tarzan |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Pulsatie | |
| Favoriet van | Bella |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Favoriet van...
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators Rabbit Vibrator
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Playboy
- Sale








