Evolved - Night Rider Vibrerende Cockring - Zwart
€ 16,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Elegant en eenvoudige cockring voor maximale stimulatie en intense orgasmes tijdens de seks. De zachte siliconen ring zorgt voor meer uithoudingsvermogen. Ideaal voor op reis vanwege het discrete formaat en waterbestendige design. Gemakkelijk schoon te maken met toycleaner en lauwwarm water.Specificaties
| Artikelnummer | ZE-RS-3411-2 |
| Gewicht | 65 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Zero Tolerance |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 37.846x29.972x3 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 844477013411 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Lengte | 6.70 cm |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 20 |
| Breedte | 4.60 cm |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Zero Tolerance







