Evolved - Mighty Thick Bullet Vibrator - Roze
€ 20,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Mighty Thick bullet vibrator heeft alles wat je zoekt! Geniet van 9 intense vibratiestanden met de krachtige motor en kom tot ongekende hoogtes. De bullet is gemaakt van ABS met een zachte finish waardoor hij comfortabel aanvoelt op de huid. Geniet zelfs onder water van de Mighty Thick want hij heeft een volledig waterproof design. Laad eenvoudig op met de meegeleverde USB-kabel en reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | EN-RS-7624-2 |
| Gewicht | 94 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Evolved Novelties |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 19x11x8 cm |
| Materiaal | ABS |
| Ean code | 844477017624 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 8.90 cm |
| Maximale diameter | 2.70 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 9 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Soort mini vibrator | Bullet |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Evolved Novelties




