Evolved - Little Dipper Vibrator - Agua
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze compacte vibrator is je perfecte metgezel! Het unieke en veelzijdige design komt met 8 heerlijke vibratiestanden die je zelfs onder water kunt ontdekken dankzij het waterdichte ontwerp. De mogelijkheden zijn eindeloos. Het materiaal is van ultra zacht siliconen met een luxe chromen afwerking. De vibrator is oplaadbaar met de meegeleverde USB-kabel en eenvoudig in gebruik. Reinig met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | EN-RS-0212-2 |
| Gewicht | 77 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Blauw |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Evolved Novelties |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 21.4x14x8 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 844477010212 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 10.20 cm |
| Maximale diameter | 2.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 8 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Soort mini vibrator | G-Spot |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Evolved Novelties
- Sale




