Evolved - Jammin' G Tarzan Vibrator
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ervaar het intense gevoel van het stimuleren van je G-Spot in 10 verschillende snelheden en patronen voor de ultieme climax! Geniet van deze unieke sensatie met de twee individueel instelbare motoren, waardoor je kunt kiezen of je de vibraties aan of uit wilt hebben. Ergonomische bedieningselementen op het handvat zorgen voor eenvoudige navigatie, zelfs onder water, aangezien deze vibrator volledig waterdicht is. Jammin' G is gemaakt van ultra zacht siliconen en is voorzien van een getextureerde schacht voor extra stimulatie. Magnetisch oplaadbaar en eenvoudig te reinigen met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | EN-RS-3052-2 |
| Gewicht | 349 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Rood |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Evolved Novelties |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 25.00x11.00x9.0 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 844477023052 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 20.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 20 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Soort mini vibrator | Tarzan |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Evolved Novelties
- Sale








