Evolved - Fierce Flicker Tarzan Vibrator
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Fierce Flicker heeft een uniek genotspunt ingebouwd - deze ''Flicker'' richt zich met 3 tongen op de erogene zone en bezorgt je een ongekende climax! De motor is voorzien van 12 heerlijke vibratiesnelheden en patronen en kan eenvoudig worden bedient met de drukknopjes. Het zachte siliconen design is volledig waterproof en kan worden gereinigd met lauwwarm water en een toycleaner. Wordt geleverd met USB-kabel.Specificaties
| Artikelnummer | EN-RS-3106-2 |
| Gewicht | 395 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Turquoise |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Evolved Novelties |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 26.00x11.00x9.0 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 844477023106 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 11.50 cm |
| Lengte | 19.50 cm |
| Maximale diameter | 3.60 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 12 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Soort mini vibrator | Tarzan |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Evolved Novelties
- Sale








