Evolved - End Game Verwarmende Automatische Masturbator
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van de reis en het eindspel met de End Game masturbator, speciaal ontworpen voor langdurig plezier. Ervaar een heel nieuw rijk van sensaties dankzij de getextureerde binnen sleeve die streelt, vibreert en opwarmt tot een heerlijke 37 graden voor een realistische ervaring. Het design is gebruiksvriendelijk en voorzien van een UV-standaard voor het ontsmetten na gebruik, zodat je zeker bent van een heerlijk én hygiënisch spel. Reinig eerst de sleeve met lauwwarm water en een toycleaner alvorens je de UV-functie activeert. End Game is voorzien van 7 vibratiestanden en patronen en 8 heerlijke strook functies. De sleeve is gemaakt van lichaamsveilig TPE en siliconen en de behuizing is waterproof voor een eenvoudige reiniging.Specificaties
| Artikelnummer | PB-RS-3229-2 |
| Gewicht | 1401 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.50 cm |
| Invoerdiepte | 12.50 cm |
| Lengte | 30.00 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 15 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Stimulatie type | Vibratie Stoten/Pulseren |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Automatische Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- Playboy
- Sale




















