Evolved - Crystal Ball Plug
€ 31,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ontdek je lot met deze kristallen bol! Ervaar het genot van zijn gladde, plastic eivorm, verrijkt met je favoriete glijmiddel. Geniet van het gemak van de dubbelzijdige siliconen zuignap en de veiligheid van de ingebouwde basis. Schoonmaken is een fluitje van een cent met toycleaner en lauwwarm water.Specificaties
| Artikelnummer | GX-BP-1034-2 |
| Gewicht | 349 g |
| Kleur | Transparant |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Gender X |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 44.958x34.036x5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 844477021034 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 10.10 cm |
| Lengte | 13.60 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Breedte | 8.90 cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Gender X







