Evolved - Butterfly Dreams Tarzan Vibrator
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze unieke tarzan vibrator heeft een verleidelijk vlinder design met twee sensationele voelsprieten! Elke motor werkt onafhankelijk in 10 krachtige snelheden en patronen. Met een eenvoudig te gebruiken bedieningspaneel met 3 knoppen en de flexibiliteit om met je lichaam mee te bewegen, is dit speeltje je ideale metgezel in een onvergetelijke ervaring! De vibrator is volledig waterdicht en oplaadbaar via USB.Specificaties
| Artikelnummer | EN-RS-2512-2 |
| Gewicht | 518 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Evolved Novelties |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 24.00x11.00x9.0 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 844477022512 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 23.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Soort mini vibrator | Tarzan |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Evolved Novelties
- Sale








