Evolved - Body Kisses Vibrator - Rood/Zwart
€ 50,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ontdek een uniek speeltje met zuig- en trilfunctie in 7 snelheden. De zachte en flexibele siliconen opening omhult je in onweerstaanbaar genot. Je kunt genieten van de zuigfunctie of het omdraaien om de trilling aan de andere zijde te ervaren. Eenvoudig te gebruiken met een bedieningspaneel met 2 knoppen, oplaadbaar en waterdicht. Verwen je erogene zones met dit veelzijdige speeltje!Specificaties
| Artikelnummer | GX-RS-0211-2 |
| Gewicht | 164 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina Huid |
| Merk | Gender X |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 25x15x10 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 844477020211 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Lengte | 12.40 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 14 |
| Breedte | 5.20 cm |
| Stimulatie type | Vibratie Zuiging |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Clitoris Vibrators
- Luchtdruk Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Gender X










