Evolved - Beaded Pleasure - Blauw
€ 35,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Afgestudeerde ronde parels op een gebogen vibrerende schacht met ovale basis. Bestuurt 10 snelheden met gebruiksvriendelijke knoppen. Gemaakt van zijdezachte siliconen en oplaadbaar via USB. Gemakkelijk schoon te maken, latexvrij en waterdicht. Ideaal om mee te spelen onder de douche en in bad.Specificaties
| Artikelnummer | GX-RS-0235-2 |
| Gewicht | 130 g |
| Bediening | Pushbutton Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Blauw |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Perineum |
| Merk | Gender X |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 25x15x10 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 844477020235 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Alle Glijmiddelen |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 9.50 cm |
| Lengte | 11.40 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 3.10 cm |
| Vibratiesterkte | Zachte trillingen |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Vibrerende Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Gender X










