Erection Assist Holle Strap-On Dildo
€ 34,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze holle strap-on dildo komt altijd van pas. Of je nu wel of geen erectie hebt, dit seksspeeltje levert altijd op bestelling. Doe de draagriem om je taille en ga met volle kracht vooruit. Deze dildo annex erectie-assistent kan zowel door mannen als vrouwen worden gebruikt. De Dildo en erectie-assistent met tailleband heeft een realistisch ontwerp en handige, verstelbare elastische bandjes, zodat deze altijd comfortabel zit. De dildo heeft een natuurlijke, lichte kromming die voor de juiste stimulatie zorgt. Afmetingen dildo: 15 cm lengte (met 10 cm opening) en 4,3 cm diameter Bijzonderheden: universele maatSpecificaties
| Artikelnummer | ad238 |
| Gewicht | 224 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina G-spot Prostaat |
| Merk | Size Matters |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Afmeting verpakking | 24x11x9 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 848518006721 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 4.30 cm |
| Invoerdiepte | 10.10 cm |
| Lengte | 15.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Geschikt voor strap on | |
| Binnendiameter | 3.30 cm cm |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Hol | |
| Verstelbare bandjes | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Voorbinddildo's Holle Voorbind Dildo's
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Dildo's
- Voor Koppels Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Size Matters







