Envy Kanten Kruisloze Strap-On Harnas - Zwart
€ 30,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Combineer deze luxe strap-on harnas samen met jullie favoriete dildo! Dit harnas heeft kanten details en een open kruisje. Door het elastische materiaal en de brede tailleband draagt het harnas comfortabel, ook bij langdurig gebruik. Dit harnas is door zijn universele O-ring (binnendiameter 38 mm) geschikt voor de meeste strap-on dildo's. Maatvoering tailleband: S/M: 66-81 cm L/XL: 71-86 cmSpecificaties
| Artikelnummer | - |
| Gewicht | 91 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Haar |
| Merk | Strap U |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Wastemperatuur | 30 °C |
| Bleken | |
| Strijken | |
| Chemisch reinigen | |
| Droogtrommel | |
| Productiemethode | Geweven |
| Pasvorm | Nauwsluitend |
| Maatvoering | Valt normaal |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 25x15x10 cm |
| Materiaal | Polyamide Elastaan |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Voorbinddildo's Strapon Harnas
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Dildo's
- Voor Koppels Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Strap U





