EasyToys Rose Vibrator - Roze
€ 25,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Rose vibrator uit de EasyToys collectie staat garant voor een heerlijke G-spot stimulatie. Deze zijdezachte siliconen vibrator glijdt moeiteloos naar binnen en buigt mee met het lichaam voor optimaal comfort. De brede, gebogen top geeft de vibraties van de krachtige motor uitstekend door. De EasyToys Rose is voorzien van 10 verschillende vibratie standen die eenvoudig zijn te bedienen met de drukknopjes.Specificaties
| Artikelnummer | ET366PNK |
| Gewicht | 200 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Easytoys - Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8718627529690 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.50 cm |
| Invoerdiepte | 12.00 cm |
| Lengte | 19.00 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Pulsatie | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Vibe Collection





