Dynamic Duke Prostaatvibrator - Zwart
€ 29,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met de Dynamic Duke prostaatvibrator kun je je prostaat de aandacht geven die hij verdient. Het speciale design zorgt ervoor dat hij de prostaat gemakkelijk bereikt en hij geeft een perfecte stimulatie precies op de goede plek, wat er ongetwijfeld voor zorgt dat je nieuwe hoogten zal bereiken. Het siliconen materiaal is buigzaam en voelt erg zacht en glad aan. Dit zorgt voor een comfortabel gevoel en veilig gebruik, omdat hij meebuigt met je lichaam. De vibrator masseert niet alleen de prostaat, maar ook de perineum, waardoor je kan genieten van een volledige stimulatie.Specificaties
| Artikelnummer | ET306BLK |
| Gewicht | 105 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Prostaat |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Easytoys Men Only |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 13x10x4 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8172627528686 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 10.00 cm |
| Lengte | 12.00 cm |
| Maximale diameter | 2.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 1 |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | Knoopcel (LR44) Batterijen |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators Prostaat Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Men Only






