Dubbele Rabbit Vibrator
€ 59,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze dubbele rabbit vibrator geeft jou intense stimulaties! De vibrator stimuleert namelijk tegelijkertijd je clitoris, perineum, G-spot én geeft je intense anale stimulatie. De vibrator is voorzien van 10 krachtige vibratiestanden welke je eenvoudig kunt bedienen met de knoppen aan de onderzijde. Kies uit 3 vibratiestanden en 7 snelheden. Ook is de vibrator geheel waterproof voor veilig gebruik in bad of onder de douche en laad je hem eenvoudig weer op met de meegeleverde USB-kabel. Het materiaal is van ultra zacht, lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. Reinig de vibrator na elk gebruik met lauwwarm water en een toycleaner en dep droog met een pluisvrije doek. Maten: Totale lengte: 21 cm Invoerdiepte: 12 cm Minimale diameter vaginale deel: 3 cm Maximale diameter vaginale deel: 3,8 cm Invoerdiepte anale deel: 9 cm Minimale diameter anale deel: 1,1 cm Maximale diameter anale deel: 2,1 cmSpecificaties
| Artikelnummer | TEA024 |
| Gewicht | 294 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Anus Vagina G-spot Perineum |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Teazers |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8719934001336 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 3.00 cm |
| Invoerdiepte | 12.00 cm |
| Lengte | 21.00 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Lengte oplaadsnoer | 90 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators Rabbit Vibrator
- Erotische Dames
- Merken
- Teazers










