Dubbel Vibrerende Cockring - Zwart
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ultiem plezier voor twee met de vibrerende dubbele cockring van Doc Johnson. Twee rekbare siliconen ringen zorgen voor langdurige erecties en ejaculaties. Elke ring is voorzien van een vibratiekogel. Door dubbele krachtige bewegingen zijn meerdere erogene zones, zoals de clitoris, anus en testikels, te stimuleren. De drukknop geeft je de keuze uit 10 verschillende vibraties. Materiaal: siliconen Weekmakersvrij: ja Kleur: zwart Batterijen inbegrepenSpecificaties
| Artikelnummer | 0690-23-bx |
| Gewicht | 110 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Clitoris Penis Scrotum |
| Merk | OptiMALE |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 19x9x4 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 782421020446 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Travel ready | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 10 |
| Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | Knoopcel (LR44) Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Cockringen
- Voor Koppels Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- OptiMALE

