Dual Density Spuitende Dildo - 25 cm
€ 93,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze realistische Dual Density Spuitende Dildo vervult letterlijk jouw wensen. Als je dacht dat een dildo jou alleen kon stimuleren had je het mis, want deze biedt jou ook het gevoel van een ejaculatie. Dit spuitende model heeft een realistische eikel, schacht en balzak, hierdoor lijkt hij levensecht. De stevige dildo heeft een spuit aangesloten die je kunt vullen met Cum Load (max 60 ml). Na het gebruik van deze dildo kun je 'm schoonmaken met toycleaner en lauwwarm water.
Specificaties
| Artikelnummer | AF715 |
| Gewicht | 754 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Vagina |
| Merk | Loadz |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 28x13x9 cm |
| Materiaal | TPE |
| Ean code | 848518030672 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 20.90 cm |
| Lengte | 25.40 cm |
| Maximale diameter | 5.00 cm |
| Structuur | Aders |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Balzak | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Loadz






