Driedelige cockring set - Dik - Zwart
€ 24,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Creëer een nieuwe ervaring met deze drie zwarte siliconen penisringen. De driedelige set biedt een verbeterde lengte en omtrek met drie ringen van 40mm, 45mm en 50mm in diameter. De ringen zijn ultra rekbaar voor eenvoudig gebruik rond de schacht van de penis of testikels en zorgt voor een langdurige erectie en verlengt de ejaculatie. Materiaal: siliconen Weekmakervrij: ja Kleur: zwartSpecificaties
| Artikelnummer | 0690-04-bx |
| Gewicht | 75 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | OptiMALE |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 19x9x4 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 782421020484 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Minimale diameter | 3.20 cm |
| Maximale diameter | 4.20 cm |
| Travel ready | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Cockringen Sets
- Erotische Dames
- Merken
- OptiMALE


