Dr. Skin - Realistische Dildo Met Zuignap 20 cm - Vanilla
€ 24,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ontdek de nieuwe realistische dildo uit de Dr Skin collectie van Blush. Deze dildo is perfect voor solo gebruik of in combinatie met een strap on harnas. Dankzij de sterke zuignap is de dildo op elk glad en plat oppervlak te plaatsen en kun je ook heerlijk handsfree genieten. Reinig de dildo na elk gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BL-12803 |
| Gewicht | 301 g |
| Kleur | Beige |
| Stimulatiedoel | Vagina |
| Merk | Dr Skin |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 30x15x6 cm |
| Materiaal | 100% PVC |
| Ean code | 819835021414 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Invoerdiepte | 19.00 cm |
| Lengte | 20.30 cm |
| Maximale diameter | 5.00 cm |
| Structuur | Aders |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Balzak | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Dildo's met zuignap
- Erotische Dames
- Merken
- Dr Skin






