Dr. Skin - Dr. Spin Realistische Dildo Met Zuignap 15 cm - Vanilla
€ 34,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ontdek de nieuwe realistische Dr. Spin vibrator uit de Dr Skin collectie van Blush. Deze vibrator heeft een balzak en een geaderde schacht voor extra stimulatie. Gebruik hem solo of in combinatie met een strap on harnas. Geniet van krachtige multi-speed vibraties en rotaties welke je eenvoudig kunt bedienen met de afstandsbediening. Dankzij de sterke zuignap is de vibrator daarnaast ook op elk glad en plat oppervlak te plaatsen voor handsfree plezier. Reinig de vibrator na elk gebruik met lauwwarm water en een toycleaner. De afstandsbediening werkt op 2 AA-batterijen (niet inbegrepen).Specificaties
| Artikelnummer | BL-18613 |
| Gewicht | 326 g |
| Bediening | Afstandsbediening met kabel |
| Kleur | Beige |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot Prostaat |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Dr Skin |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 819835023470 |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Invoerdiepte | 11.40 cm |
| Lengte | 15.20 cm |
| Maximale diameter | 3.60 cm |
| Structuur | Aders |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Werkt op | Batterijen |
| Balzak | |
| Rotatie | Standaard rotatie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Realistische Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Dr Skin


