Down'In Daisy Petite Masturbator
€ 66,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Laat je verwennen door Down'In Daisy! Deze compacte masturbator staat altijd klaar om jou te verwennen, waar je wilt en wanneer je wilt. Breng wat glijmiddel aan in en rondom anus en vagina en penetreer je favoriete ingang. De vagina en anus hebben beide een nauwe ingang en een geribbelde binnenkant. Glij langs de realistische schaamlippen of door de strakke anus en voel hoe de ribbels jouw penis extra stimuleren bij elke stoot. Houd Daisy's billen stevig vast en kom tot een heerlijk hoogtepunt. Ben je uitgespeeld? Dan reinig je Daisy eenvoudig door het reservoir in bovenkant.Specificaties
| Artikelnummer | AC420 |
| Gewicht | 1524 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | SexFlesh |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 31x28.5x8 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 811847017263 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 17.00 cm |
| Maximale diameter | 18.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Opening | Vagina Anus |
| Interne structuur | Ribbels |
| Interne lengte | 13.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Anus Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- SexFlesh



