Double Ended Dildo - 40 cm
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met deze realistische dubbele dildo zal je een fantastische dubbele stimulatie ervaren! Vanwege het realistische ontwerp met ronde eikel en een getextureerde schacht zorgt hij voor een levensechte sensatie en maximaal genot. Hij is gemaakt van zacht en glad siliconen materiaal en is erg flexibel, dus je kunt hem gebruiken zoals je zelf wilt. Deze dildo kan aan beide kanten worden gebruikt, dus je kan in je eentje van de dildo genieten of samen met je partner, de keuze is aan jou!Specificaties
| Artikelnummer | ET207SKN |
| Gewicht | 533 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Easytoys Dildo Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 24x16x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627526972 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 3.20 cm |
| Lengte | 40.00 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Dubbele Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Dubbele Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Dildo Collection




