Dorothy Stotende Rabbit Vibrator
€ 65,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze Dorothy Rabbit Vibrator met 2 motoren is een echt alleskunner waar je niet snel op uitgekeken zal raken. Hij kan zowel stoten als roteren en natuurlijk ook vibreren. De kralen aan de binnenkant van de schacht zorgen voor een heerlijke stimulatie en met 12 krachtige vibratiestanden zit er altijd wel een favoriete stand voor je bij. Met de bunny oortjes op de clitorisstimulator ben je keer op keer verzekerd van een heerlijk orgasme. Je laad hem makkelijk op met de bijgeleverde USB-kabel.Specificaties
| Artikelnummer | BI-014713 |
| Gewicht | 180 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 22.5x9.7x5.7 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6959532332216 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 19.70 cm |
| Maximale diameter | 3.30 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 15 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators Rabbit Vibrator
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love






