Dildo Met Zuignap
€ 11,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Toe aan een extra stimulans in de slaapkamer en wil jij je jezelf of je partner extra verwennen? Deze fijne dildo is speciaal voor prostaat- en G-spotstimulatie. Door zijn ergonomische vormgeving en zacht siliconen materiaal is hij makkelijk in te brengen en dus ideaal voor beginners. Deze dildo heeft een handige zuignap zodat je hem makkelijk op ieder glad oppervlak kunt bevestigen. Je kunt hem dus ook onder de douche of in bad gebruiken. Gebruik een glijmiddel op waterbasis. Reinig deze dildo met water en dep hem droog. Gebruik vervolgens een speciale toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BI-014160 |
| Gewicht | 187 g |
| Kleur | Paars |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina G-spot Prostaat |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 14x7.5x6 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 6959532310597 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 12.00 cm |
| Lengte | 13.50 cm |
| Maximale diameter | 3.00 cm |
| Structuur | Ribbels |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's Prostaat Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love








