Dildo Met Noppen
€ 25,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Als je op zoek bent naar een dildo die zich gemakkelijk aanpast aan je lichaam, dan moet je deze gebogen dildo met stimulatie bobbeltjes proberen. Deze dildo is precies wat je nodig hebt! Hij is gemaakt voor ultiem genot. Door de rondingen, de soepelheid, het stevig aanvoelen en de zachte siliconen wordt dit ergonomische speeltje jouw nieuwe favoriet.Specificaties
| Artikelnummer | ET091BLK |
| Gewicht | 196 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Easytoys Dildo Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 23x12x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627525128 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.80 cm |
| Invoerdiepte | 19.30 cm |
| Lengte | 19.30 cm |
| Maximale diameter | 3.30 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Dubbele Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Dubbele Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Dildo Collection





