Dildo 20 cm - Zwart
€ 16,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Al jouw fantasieën worden werkelijkheid als je voor deze klassieke zwarte dildo kiest. Hij heeft een geheel glad oppervlak en een vrij puntige top, zodat hij makkelijk naar binnen glijdt. Het onderhouden van de dildo is zeer eenvoudig. Spoel hem goed af met water en laat hem vervolgens opdrogen. Zo ligt hij meteen weer klaar voor jouw volgende avontuur. Of je er nu alleen of samen met je partner van wilt genieten, deze dildo is er helemaal klaar voor.Specificaties
| Artikelnummer | AB06 |
| Gewicht | 232 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | All Black |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Afmeting verpakking | 20x6x6 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 5420044200467 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 2.50 cm |
| Invoerdiepte | 17.00 cm |
| Lengte | 19.00 cm |
| Maximale diameter | 3.60 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- All Black






