Devil Dog Buttplug
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met de BUTTR Pion Buttplug weet je zeker dat je je handen meer dan vol hebt. Deze XXL buttplug is gemaakt voor de veeleisende gebruiker die klaar is voor de volgende stap. De tapstoelopende schacht is geribbeld voor extra sensatie bij elke centimeter. Niet elke begin hoeft lastig te zijn, daarom is de BUTTR Pion Buttplug voorzien van een zachte ronde top die je eenvoudig kunt inbrengen.Specificaties
| Artikelnummer | BUTTR013 |
| Gewicht | 1158 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | BUTTR |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 32x10x10 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 8719934000438 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 4.70 cm |
| Lengte | 25.90 cm |
| Maximale diameter | 9.90 cm |
| Structuur | Ribbels |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Breedte | 11.50 cm |
| Interne lengte | 23.80 cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs Fisting Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- BUTTR








