Dave Vibrator
€ 51,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Verwen jezelf of je partner met deze unieke vibrator met wieltje! Door het bijzondere design is deze toy op meerdere manieren te gebruiken. Gebruik hem als rabbit vibrator voor vagina- en clitorisstimulatie of gebruik hem voor de stimulatie van andere gevoelige plekken, zoals de vulva, de tepels of de anus. De vibrator is gemaakt van zacht en glad siliconen en is oplaadbaar met de bijgeleverde USB-kabel. Hij is voorzien van twee motoren en heeft maar liefst 12 verschillende vibratiestanden. Maak de toy na gebruik goed schoon met een toycleaner of een milde, antibacteriële zeep.Specificaties
| Artikelnummer | TEA019 |
| Gewicht | 245 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Teazers |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8719934001275 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.80 cm |
| Invoerdiepte | 15.00 cm |
| Lengte | 20.00 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 12 |
| Breedte | 10.00 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Teazers











