Daniel G-Spot Vibrator
€ 15,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Daniel G-Spot Vibrator bezorgt jou intense stimulatie door de combinatie van krachtige vibraties en een slim gebogen design. Het heeft in totaal 30 vibratiesfuncties en Daniel is gemaakt van zacht en flexibel materiaal. Het beweegt gemakkelijk met je lichaam mee waardoor de vibrator precies het juiste plekje weet te raken. Je bedient het speeltje met de pushbuttons aan de onderzijde en hier plaats je tevens de batterijen.Specificaties
| Artikelnummer | BI-014222 |
| Gewicht | 160 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 27.5x10x5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6959532312270 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 13.00 cm |
| Lengte | 19.50 cm |
| Maximale diameter | 3.10 cm |
| Ce keurmerk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 30 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | AAA Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love








