Crystal Jellies Double Dong 18
€ 35,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Dubbel genot met z'n tweeën of alleen. De Double Dong is een heerlijke, uitermate flexibele, dubbele dildo. Hij is buigzaam in alle richtingen en lekker lang zodat je hem gemakkelijk samen met een vriendin kunt gebruiken. De echte liefhebbers gebruiken hem zelfs vaginaal en anaal! Hoe je hem ook gebruikt, dubbel genot gegarandeerd!Specificaties
| Artikelnummer | 0287-04-CD |
| Gewicht | 816 g |
| Kleur | Blauw |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Doc Johnson |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Zeer groot | |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Lengte | 45.00 cm |
| Maximale diameter | 4.50 cm |
| Structuur | Aders |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Dubbele Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Dubbele Dildo's
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Doc Johnson

