CRUIZR - CS08 Automatische Penispomp Met Zuig Functie
€ 74,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De CRUIZR CS08 is een luxe penispomp met een zuigende functie. De penispomp stimuleert de doorbloeding naar de penis en zorgt er voor dat jouw penis aanzienlijk in volume toeneemt. Tegelijkertijd geniet je van een heerlijke intense stimulatie. Deze pomp is voorzien van een doorzichtige koker zodat je goed zicht hebt op het gewenste resultaat. Gebruik een beetje glijmiddel op waterbasis voor een comfortabel gevoel. De penispomp wordt inclusief een USB-kabel geleverd. Laad de pomp voor het eerste gebruik volledig op. Gebruik de CRUIZR CS08 als voorspel samen met jouw partner of geniet solo van een unieke beleving. De manual download je snel en makkelijk via de QR code op de verpakking. Reinig de pomp met lauwwarm water en toycleaner. Dompel de pomp niet volledig onder water want dit kan de elektronica beschadigen.Specificaties
| Artikelnummer | CRZ008 |
| Gewicht | 322 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Cruizr |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8719934004047 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 31.50 cm |
| Aantal standen | 1 |
| Binnendiameter | 4.80 cm cm |
| Batterijduur | 80 min |
| Interne lengte | 18.70 cm |
| Buitendiameter | 5.60 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Penispompen & Penis Sleeves
- Voor Hem Sextoys Penispompen & Penis Sleeves Penispompen
- Elektrische Penispomp
- Erotische Dames
- Merken
- Cruizr






